Gymnastika není jen sport. Je to můj život...

Březen 2017

Anketa

31. března 2017 v 14:39 | gymnastlife
AhojNevinný
Pro dnešek jsem si pro vás připravila anketu. Byla bych velice ráda kdybyste se jí zúčastnili. Jsem velice zvědavá a těším se na vaše odpovědi.
Zatím ahojUsmívající se

Něco o mně a mém blogu

24. března 2017 v 23:02 | gymnastlife
AhojUsmívající se
V tomto článku bych vás ráda seznámila s mým blogem. Také bych se vám chtěla malinko představit.
Jmenuji se Sabina Jeličová. Je mi 13 let. Můj blog bude zaměřený na gymnastiku. Gymnastice se věnuji od svých čtyř let a tréninky mám třikrát týdně vždy tři a půl hodiny. Chtěla bych aby mé články byly o mých trénincích, tedy hlavně o nových prvcích, které budu trénovat nebo také o výsledcích z mých závodů. Někdy vás budu informovat o celosvětové gymnastice, o kterou se velmi zajímám. Rozhodně ale nebuďte překvapeni pokuď přidám článek, který se nebude moc týkat gymnastiky. Myslím, že tohle by na začátek stačilo.
U dalšího článku ahoj Nevinný

Můj týden

24. března 2017 v 14:38 | gymnastlife
AhojUsmívající se
Tento týden (20.3 - 26.3) hodnotím velmi kladně. V pondělí odpoledne jsem byla v gymnastice, kde jsem probírala se svou trenérkou mou novou sestavu, na kterou se moc těším. V úterý jsem odpočívala. Středeční odpoledne jsem strávila zase v gymnastice, kde jsem trénovala sestavu na bradlech. Ve čtvrtek odpoledne jsem byla opět v gymnastice. Trénuju salto vzad na kladině, které se mi ve čtvtek velmi dařilo. Z tisíce pokusů jsem alespoň půlku salt ustála, což byl velký úspěch. Dnes si pustím nějaký pěkný film. Možná si něco upeču, třeba buchtu nebo koláč. O víkendu si budu muset odpočinout po obtížném týdnu.
Tak příště, zatím ahoj.Usmívající se